best 1:1 cloned cheap salvatore ferragamo clothing with imported japanese miyota quartz movement.supply a wide range of swiss lost vape ursa nano s 16w pod kit cyan orange.
Vietnes karte
uz e-veikalu

Par kompāniju

NMS RIGA, SIA nodarbojas ar visa veida profesionālo papīra izstrādājumu, medicīnas un higiēnas preču, dezinfekcijas un mazgāšanas līdzekļu, dažādu vienreizlietojamu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgos.
Mūsu klienti ir slimnīcas un poliklīnikas, ārstu prakses, medicīnas iestādes, veterinārā klīnikas, aptiekas, pārtikas pārstrādes uzņēmumi, sociālās aprūpes iestādes, izglītības iestādes u.c.
NMS RIGA, SIA pārstāv tādus ražotājus kā CHEMI-PHARM, LUCART, AMTRA, MEDI-SEPT, WEBER, SUPERMAX, SLEEP ANGEL, HEINZ HERENZ, MEDASEPT, GOLD DROP un citi.

Chemi-Pharm attīsta, ražo un pārdod alergēnu nesaturošus dezinfekcijas līdzekļus, tīrīšanas un aprupes līdzekļus, kā arī luksusa klases ādas kopšanas līniju. Chemi-Pharm zīmola produkti ir pārstāvēti 17 valstīs. Uzņēmums ievēro starptautiskus kvalitātes standartus, tādus kā ISO 9001, ISO 14001 un ISO 13485. Chemi-Pharm produktu izstrādes un ražošanas mērķi atbilst visaugstākiem standartiem - maksimāla drošība mūsu ādas un elpošanas sistēmām, lietotāju un vides drošība.

NMS RIGA ir officiālais LUCART zīmola pārstāvis Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. LUCART produkcijas sortiments iekļauj gan mājsaimniecībā lietojamos papīrus, gan profesionālai lietošanai paredzēto papīra produkciju. NMS RIGA veiksmīgi sadarbojas ar lielākajiem profesionālai lietošanai paredzētā papīra lietotājiem (pārtikas pārstrādes uzņēmumi, sociālās aprūpes iestādes, medicīnas iestādes, izglītības iestādes u.c.), piegādājot tualetes papīrus, roku dvieļus, salvetes u.c. produktus. LUCART zīmols ir viens no pirmajiem, kas Eiropas Savienībā ieguva EN ISO 9001:2000 kvalitātes sertifikātu papīra produkcijas ražošanā, kā arī EN ISO 14001 sertifikātu par kvalitātes vadības sistēmas atbilstību apkārtējās vides aizsardzības jomā.

Kompānijas misija

NMS RIGA galvenais mērķis ir iegūt klientu uzticību pārstāvētajiem zīmoliem, kā arī nodrošināt klientu augstu apkalpošanas servisu, ievērojot sekojošus pamatprincipus:

- augsta produkcijas kvalitāte, kuras pamatā ir ražotāja tehnoloģiskie pētījumi, inovācijas un personāla profesionālisms;
- rūpes par vides aizsardzību, videi draudzīgi produkti;
- inovatīvu produktu attīstīšana, balstoties uz zinātnes sasniegumiem.